به نام او

1. گویند که با اول حرف است که انسان زده است. در جواب سوال اول.[وَاُِذ اَخَذَ رَبُّکَ مِن بَنی ادَمَ مِن ظُهُورِهم ذُریتَهُم وَ اَشهَدَهُم علی اَنفُسِهِم اَلَستُ بُِربِّکُم قالوا بلی شَهُدنا ان تََقوُلوُا یَوم القیامَه اَنّا کنُّا عَن هَذا غافلین] از برای همین است که کتاب[قرآن] با "با" سروع شده است. اینکه با این قدر مهم است که در آغاز آید از برای اینکه در جایی خاص بوده بس عجیب است. آیا هر که در احد بوده احدی است و هر که نبوده احدی نیست؟ یعنی فقط زمان حضور مهم است؟[به یاد دارم که در کتاب خاطرات یک شهید (حس می کنم برونسی) در مکالمه با فردی دیگرنوشته بود از قول ان شهید که این گونه نیست که فقط نیات مهم باشد البته هست ولی وقتی در قیامت بگوند "این احدیون؟" کسانی که در احد بودند جواب خواهند داد (البته اینکه کسی در دل دارد که اگر ان زمان بود می رفت و خدا ممکن است بنویسد برای او شکرت در احد را هم باید توجه کرد به ان) در کل نمی دانم جواب حرف ان شهید است یا متن داخل پرانتز ولی یادم هست که وقتی خواندم ان جمله را خیلی متعجب شدم و در فکر رفتم] اینکه فردی در زمان صلح بمیرد و فردی دیگر در زمان جنگ شهید شود و این دو فرد متفاوت باشند از هم عحیب نیست؟ اصولا فرق چیست؟ از همین قسم بحث درباره ی تفاوت های خانودگی [در زمان تولد افراد] نیز هست.
  2. تفاوت نمک زندگی است و جریان بخش شریان جامعه. آیا عدالت فرئی با جامعه پایدار سازگار است؟ راستی حجاکعه پایدار چیست؟ آیا جامعه پایدار دارای شرط لازم و کافی است؟ یا حتی مجموعه متناهی شرط؟ یا حتی مجموعه ای نامتناهی که بتوان با ماشین آن را تولید کرد؟  خب اصلا پایداری جامعه چیست؟ اینکه جامعه یک جالت را داشته باشد و آن را ادامه دهد پایدار است؟ به نظرمنه. چون کم کم افراد فناوری ها زیرساخت ها روابط بین فردی و امکانات تغییر می کند. البته با این شرط که اتفاق بزرگی نیوفتد  و نیاز به تغییر سازمان ها و روابط بینشان نباشد[از این دست تغییرات ورود رایانه به زندگی است]. کلا ساختار جامعه نمی تواند پویا نباشد زیرا نمی تواند فوروارد مامپتیبل [مفهمومی که ان شا الله در آینده توضیح می دهم ولی به صورت خلاصه می شود اینکه کاری کنی که هر چه در اینده پیش بیاید کار فعلی بهترین باشد] ساختار را ایجاد کرد. پس ثبوت حالت جامعه پایداری نیست. 
  3. ایا اگر بتوان با یک ماشین حالات بعدی را یافت جامعه پایدار است؟ خب سوال بعدی این است که چه ماشینی با چه قدرت و ویژگی هایی؟ و اینکه چگونه پیش بینی کند؟ دقیق یا کلیات؟ کلیات منظور چیست؟ چگونه کلیات و ویژگی های جامعه را به صورت فرمال درآورد؟ ویژگی اصلی جامعه چیست؟ اصلا جامعه چیست؟[از برای اینکه با تعذیف دقیق شاید بتوان به اسن سوالات جواب داد] اقتصاد بنیان یا توحیدی یا .؟[بر می گردد به صحبت های اقا امیر حسین اخلاصی عزیز] ای بابا کلا چگونه پایه بسازیم؟ -> باز هم همان سوال همیشگی
پی نوشت : این ترواشات مال کلاس انالیز عددی دکتر باقر پوره که متلب می گفت و من حالش را نداشتم. حرف های داخل کلوشه هم مال نوشته اون موقع نیست موقع نوشتن این جا اضافه کردم. اخرش را هم حالش نبود توضیح بدم که چگونه به جمله "ای بابا کلا چگونه پایه بسازیم؟" رسیدم. ان شا الله بعدا

شخصیت سازی یا آیا تایپ سریع در دولوپر خفنی بودن موثر است؟

What's Eating Gilbert Grape و linkin Park

توهم:اثری از حسین مهدوی پور

جامعه ,ان ,اینکه ,است؟ ,چیست؟ ,پایدار ,که در ,است که ,در زمان ,جامعه پایدار ,در احد

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین سایتهای بازی ps4 تعاونی شمیم شترمرغداران بیرجند قیمت پکیج دیواری در شیراز معرفی انواع شرکت های تایر و لاستیک خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حیدری دانلود رایگان نمونه سوالات آشپزی روز فنی حرفه ای وبلاگ اکبر کانون فرهنگی شهید احمد دهقانی وبلاگ اردبیل سوالات آزمون استخدامی سازمان مالیاتی کشور